15 lutego 2015

Love is in the air

Love is in the air - czyli za nami Walentynki. 85% ludzi facebooka było na sami wiecie czym. Reszta szlajała się po knajpach albo upijała podczas romantycznej kolacji w domu. Którą z tych osób byłam? - Żadną. Wyszłam na piwo ze znajomymi i chyba zapomniałabym o tym,  że to święto w ogóle istnieje gdyby nie to, że wszędzie wpadałam na czerwone serduszkowe balony i pary trzymające się za ręce. Czy podzielam idee walentynek? Niekoniecznie, choć nie jestem z tych którzy uważają, że życie to sielanka i trzeba srać serduszkami na prawo i lewo bo inaczej jest źle. Wszędzie zdarzają sie zgrzyty, rozbite kubki, kłótnie czy ciche dni.  Nieważne ile macie lat, miłość zawsze będzie wymagała wyrzeczeń i wiele worów samozaparcia, bo nawet jeżeli przez 50 lat było dobrze to może być ten jeden jedyny czarny rok który wywróci wszystko do góry nogami. Dlatego trzeba walczyć, nie ze sobą, nie z drugą osobą ale z przeciwnościami losu o miłość, uczucie największe i najszczersze. To miłość może nadawać sens życiu, tempo i nieco słodszy smak - co z tego, że czasem będzie nieznośna, co z tego że czasem będzie brakowało nam sił. Nie wyrzucajmy niczego do kosza bo przecież żyjemy w czasach w których recykling miłości też jest możliwy.

A Wy jak spędziliście walentynki?

24 komentarze

 1. Ja mam walentynki codziennie, więc jakoś mi na tym dniu nie zależało, ale obydwoje z moim lubym staraliśmy się go spędzić bardzo przyjemnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są piękne.. a te tulipany <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja spędziłam Walentynki, odwiedzając salony z sukniami ślubnymi:) Nie przywiązuję wagi do tego typu świąt.

  OdpowiedzUsuń
 4. cudne zdjęcia, kocham tulipany ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również uwielbiam, tulipanów nigdy dość! :)

   Usuń
 5. Podpisuję się pod każdym słowem, które napisałaś! Ja Walentynki w tym roku spędziłam z chłopakiem w jego domu (obydwoje chorzy :D), z filmem i pizzą :D A co!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja to chyba w domu siedziałam, bo nawet żadne parki nie rzuciły mi się w oczy :D.
  Super wyglądasz w tym kolorze włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Biorąc pod uwagę mój staż siedmioletni...to chyba zaczął mi się właśnie taki rok.... ironią losu wpadam na twojego posta który dodaje mi skrzydeł....
  git ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piekna z Ciebie kobieta:) Tulipany urocze, uwielbiam te kwiaty:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne tulipany, świetnie wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 10. I Like your blog very much! I found your posts very interesting! And also I like your beautiful photos! I know that blog requires much time, but keep doing it!
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdzie się podziewasz? Mam nadzieję, że wszystko OK?

  OdpowiedzUsuń
 12. steady once the information, thank you yes, Greetings and healthy always, I also had an interesting article, please visit:
  obat herbal vig power capsule

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepiękne kwiaty na walentynki! Zapraszam do mnie po ubranka np wiosenne bluzy cienki z zoio. Może akurat coś Ci wpadnie w oko.

  OdpowiedzUsuń
 14. Hari ini terakhir kloter 1, Kalau sampai Anda melewatkannya, Anda akan kehilangan 2 bonus senilai lebih dari 1juta

  Obat Herbal

  Obat Herbal

  Obat Herbal

  Obat Herbal

  Obat Herbal

  Obat Herbal

  Obat Herbal

  OdpowiedzUsuń

Nie spamuj i nie obrażaj. Wszystkie komentarze mające na celu promocję bądź obrazę kogokolwiek będą usuwane.